آزمایش های مهیج

وقتی که پایستگی جرم به این معنی

که جرم از بین نمی رود را آموختم،
مفهوم جمله ی قرآن که: با مرگ پایان
نمی یابید، بلکه در آن دنیا زندگی جاودانه
دارید، را بهتر درک کردم.

وقتی که آموختم باز را باید با اسید خنثی
کرد، این ضرب المثل که ،بدی را با خوبی
جواب می دهند، بیشتر برایم مفهوم پیدا
کرد.

لزوم برگزاری کلاس های آموزشی

کلاس های آموزشی برای یادگیری هرچه بهتر مطالب توسط دانش آموزان، امروزه بسیار بیشتر از گذشته متداول شده و والدین ترجیح می دهند فرزندانشان در اوقات فراغت تابستان هم کلاس ها و آموزش هایی داشته باشند. جدای از بحث تابستان و اوقات فراغت، در طول سال تحصیلی یکی از بهترین ساعت های مدارس ساعت آزمایشگاه و علوم است، البته اگر به شیوه عملی و انجام آزمایش باشد، چرا که تئوری گفتن لطف چندانی ندارد.

eeeeeeeeeee

بسیاری از مدارس مجهز به محیط آزمایشگاه نیستند و این یکی از دغدغه ها و کمبودهای آموزشی مدارس محسوب می شود. خوشبختانه گروه ها و موسسات آموزشی توانسته اند در این زمینه به رشد خوبی برسند و انواع و اقسام آموزش های جذاب را برای دانش آموزان تدارک ببینند، تا در اوقات تابستان و یا حتی در طول سال تحصیلی بتوانند فرا بگیرند و بیاموزند.

 کلاس آزمایش های مهیج

یکی از این کلاس ها که بسیار هم مورد علاقه و استقبال دانش آموزان است کلاس آزمایش های مهیج است.

تعداد جلسات در این کلاس: ۱۰ جلسه

کلاس آزمایش های مهیج شامل آموزش و انجام آزمایش های بسیار جالب و هیجان انگیز به وسیله استاد و دانش آموزان است.

بعضی از مباحث این کلاس عبارتند از ساخت اسلایم، خمیردندان فیلی، آتش زدن دست، حباب های غول آسا، استوانه رنگ ها، نیروی گریز از مرکز و …

آزمایش2آزمایش 3

موسسه علمی آموزشی شباهنگ با هدف اعتلای هر چه بیشتر آموزش و پرورش و رشد خلاقیت، با برگزاری انواع کلاس ها، سعی دارد در زمینه افزایش سطح آگاهی و پررش استعدادها و خلاقیت دانش آموزان در زمینه های مختلف فعالیت داشته باشد. این گروه با برگزاری کلاس ها و کارگاه های مختلف از جمله آسمان نمای متحرک دیجیتال، کارگاه های پزشک کوچک، کلاس های نجوم، کلاس های خلاقیت و پرورش رشد فکری، ساخت هواپیما، ساخت راکت، کارگاه ساخت اسلایم و کلاس های رباتیک، کارگاه های ساخت هواپیما موتورکشی و هواپیما مدل، کارگاه ای تفریحی از جمله پخت پنکیک، کاسه شکلاتی و … توانسته به تجربه خوبی در زمینه آموزش به دانش آموزان برسد و قدم های مثبت و رو به رشدی را بردارد.

شباهنگ این افتخار را دارد که در برگزاری انواع مختلفی از کلاس ها و کارگاه های علمی، آموزشی و تفریحی با مدارس و مراکز آموزشی و پژوهشی همکاری داشته باشد.

اینستاگرام :   Shabahang.planetarium

تلگرام :          shabahang_planetarium@

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.