بازدید وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از غرفه شباهنگ

در نخستین نمایشگاه جایزه ملی بسته بندی صنایع فرهنگی

مراسم آیین پایانی نخستین دوره جایزه ملی طراحی بسته ‌بندی صنایع فرهنگی شنبه ۲۶ بهمن در مرکز همایش‌ های بین ‌المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد. در این مراسم نمایندگان شرکت اندیشمندان جوان شباهنگ نیز حضور داشته و در نمایشگاه جانبی این رویداد که در پارک علم و فناوری صنایع نرم دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد شرکت کردند.

شرکت اندیشمندان جوان شباهنگ به عنوان یک شرکت خلاق دانش بنیان و یکی از شرکت های پذیرفته شده در پارک علم و فناوری است که توانسته در این پارک حضور فعال داشته باشد.

این نمایشگاه به دنبال رویداد نخستین جایزه ملی طراحی و بسته بندی صنایع فرهنگی برگزار شد. برگزارکنندگان آن دانشگاه علم و فرهنگ، وزارت گردشگری بوده و در  دو بخش ایده‌ های نو و محصول و چهار محور بسته ‌بندی سوغات خوراکی، بسته ‌بندی صنایع‌ دستی، بسته ‌بندی اسباب بازی و کتاب و بسته بندی محصولات هنری و دیجیتال برگزار شد. نخستین رویداد جایزه ملی طراحی و بسته بندی، در آیین اختتامیه خود، میزبان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بود. آقای مونسان با حضور در نمایشگاه جانبی از غرفه های موجود بازدید داشته و با کسب و کارهای فعال در پارک علم و فناوری صنایع نرم آشنا شدند.

 

 

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همچنین با حضور در غرفه اندیشمندان جوان شباهنگ با مدیر عامل شرکت سرکار خانم مبینا امیدوند گفت و گو کردند. ایشان با آشنایی با فعالیت های آسمان نما و عینک واقعیت مجازی، از اندیشمندان جوان شباهنگ و آسمان نمای شباهنگ برای همکاری با کاخ موزه ها دعوت کردند.

شرکت اندیشمندان جوان شباهنگ به عنوان شرکتی خلاق، برگزار کننده اردوهای درون مدرسه ای و تورهای رصدی و آسمان نما برای عموم مردم و ارگان ها و نهادها است. آسمان نمای شباهنگ سابقه همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی زیادی را دارد، از جمله بانک کشاورزی، باغ موزه قصر، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه تهران، ناجا، بسیج و …

برای کسب اطلاع از فعالیت های آسمان نما می توانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید:

 

تلفن دفتر مرکزی اندیشمندان جوان شباهنگ:

۰۲۱۲۶۲۴۴۰۵۱

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.