برگزاری دوره جدید کلاس های آنلاین نجوم شباهنگ

مقدماتی و پیشرفته

با توجه به این که بیشتر شخصیت کودک در دوران پیش از دبستان و دبستان شکل می گیرد، اهمیت آموزش و پرورش در این دوران برکسی پوشیده نیست. دغدغه بسیاری از خانواده ها و والدین نیز پرورش و رشد خلاقیت و مهارت های کودک است. به همین منظور امروزه موسسات خلاقیت و رشد زیادی در سراسر جهان به این کار مشغولند و رقابت در جذب کودکان به این موسسات کاملا زیاد است.

والدین باید بدانند که دوره پیش دبستان و دبستان دوره ای است که کودک برای اولین بار به طور وسیع از تحرک و استقلال خویش بهره می گیرد و نقش نهاد خارج از محیط خانواده در رشد و پرورش و یادگیری کودک اهمیت پیدا می کند.

اما در بازار رقابتی مدارس، موسسات آموزشی و خلاقیت، آنچه مهم است این است که مهم ترین وظیفه این مراکز ایجاد محیطی امن، سالم، مطلوب همچون کانون گرم خانواده برای کودکان است. جایی که کودکان بتوانند در کنار آموزش مهارت و افزایش خلاقیت، به راحتی ارتباط برقرار کرده و برای ورود به اجتماع بزرگتر آماده شوند.

متاسفانه با شیوع ویروس کرونا بسیاری از این مراکز تعطیل شده و کودکان مجبور به ماندن در خانه شده ند. در این میان کلاسها به صورت آنلاین برگزار می شود.

شباهنگ به عنوان برگزارکننده کلاس های فوق برنامه در زمینه آموزش نجوم و علوم سالهاست که در مهدها، مراکز آموزشی و مدارس مختلف مشغول به کار است. لزوم برگزاری کلاس های باکیفیت مجازی نیز ما را برآن داشت که اقدام به تشکیل کلاس های آنلاین درزمینه آموزش نجوم در سطح مقدماتی و پیشرفته نماییم.

در این کلاسها کودکان در محیط دور از ویروس و همراه والدین خود در منزل می توانند به فراگیری نجوم بپردازند.

تجربه موفق چندین دوره کلاسهای آنلاین نجوم شباهنگ نشان می دهد کودکان بسیار علاقه مند به این علم شگفت انگیز هستند.

این کلاس ها در دو سطح مقدماتی و پیشرفته و برای کلیه مقاطع برگزار می گردد. شما می توانید اوقات فراغت کودکان خود را با کلاس های آنلاین نجوم همراه با مدرسان فارغ التحصیل این رشته پر نمایید.

برای کسب اطلاع از  زمان برگزاری کلاس های آنلاین به ما در واتساپ پیام دهید.

شماره واتساپ: ۰۹۱۹۷۶۸۲۸۱۰

برای ثبت نام در این کلاس ها روی لینک زیر کلیک نمایید.

برگزاری کلاسهای آنلاین و مجازی نجوم توسط تیم علمی شباهنگ

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.