درباره ما

شباهنگ باور دارد که می تواند به یکی از بزرگترین موسسات آموزشی و پژوهشی کشور مبدل شود. چرا که ما به توانایی ها و قدرتمان ایمان داریم و تلاش می کنیم تا به هدف خود که همانا دسترسی همه کودکان و نوجوانان به عدالت آموزشی است دست یابیم.

گروه علمی پژوهشی شباهنگ فعالیت های ابتدایی خود را از سال ۱۳۸۹ با محوریت معرفی علم نجوم و ایجاد بستری مناسب برای فراگیری جامع و راحت آن با برگزاری کلاس های نجوم آماتوری، المپیاد نجوم و اردوهای رصد با تلسکوپ برای تمامی دانش آموزان و علاقه مندان، آغاز کرد و پس از کسب تجربه در این زمینه با بررسی زیرساخت های آموزشی در ایران و مقایسه آن با سیستم های آموزش و برنامه ریزی در دیگر نقاط جهان، تصمیم به ایجاد تحولی بزرگ در نحوه ی یادگیری دانش آموزان از طریق جدیدترین و بروزترین ابزار کمک آموزشی گرفته است.

این گروه در سال ۱۳۹۴ با تاسیس شرکت اندیشمندان جوان شباهنگ، برای پیشبرد اهداف خود در راستای شناخت هرچه بهتر علوم پایه (نجوم،فیزیک،زیست) در ایران و استعدادیابی دانش آموزان علاقه مند به آن ها تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا به هدف اصلی این تیم به منظور ایجاد یکی از بزرگترین پایگاه های علمی پژوهشی در ایران تحقق بخشد.

کارشناسان گروه اندیشمندان جوان شباهنگ بعد از بررسی نمونه های خارجی اقدام به ساخت اولین نمونه آسمان نمای دیجیتال در سال ۱۳۹۳ به صورتی کاملا متفاوت از دیگر نمونه های مشابه  کرده و طی دو سال کیفیت نمایش تصویر در آسمان نما را بهبود بخشیده و در فاز دوم با ادغام علوم دیگر مانند زیست شناسی زمینه را برای آموزش هرچه بهتر این علوم در مدارس و مراکز آموزشی فراهم کرده است.

آنچه که شباهنگ را از دیگر موسسات مشابه متمایز می کند، عرصه های مختلفی است که وارد شده و توانسته ضمن کسب تجاربی عالی در زمینه های مختلف آموزشی و کمک آموزشی، سربلند بیرون آید.

اکنون با یاری خداوند یکتا،  شباهنگ توانسته در عرصه های مختلف آموزشی گام های مثبتی را بردارد. به طوری که این گروه در جهت اعتلای هر چه بیشتر آموزش و پرورش و رشد خلاقیت و ارائه خدمات آموزشی در جهت شناسایی و ترویج مفاهیم آموزشی علاوه بر نجوم آماتوری و برگزاری تورهای رصدی در مدارس و دانشگاه ها، به برگزاری کلاس آزمایش های مهیج، کلاس پزشک کوچک (زیست شناسی و آناتومی بدن)، کارگاه های هوافضا (ساخت هواپیما موتورکشی و هواپیما مدل)، کارگاه های رشد و پرورش خلاقیت، طراحی و ساخت تجهیزات شبیه سازی، تولید سرگرمی های علمی پژوهشی و … پرداخته و به تجربیات خوبی در این زمینه نائل آمده است. شباهنگ این افتخار را دارد که در برگزاری انواع مختلفی از کلاس ها و کارگاه های علمی، آموزشی و تفریحی با مدارس و مراکز آموزشی و پژوهشی همکاری داشته باشد.

همچنین گروه علمی آموزشی شباهنگ آماده عرضه و فروش دستگاه آسمان نمای دیجیتال و یا اجاره آن به علاقه مندان و کارآفرینان در سراسر کشور هستند. شما می توانید با خرید آسمان نمای متحرک دیجیتال در شهر خود علاوه بر کمک به گسترش گیتا شناسی، نجوم و زیست شناسی، با کارآفرینی و اشتغال زایی تعداد زیادی از مدرسین و کارشناسان علوم پایه را با خود همراه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت دستگاه آسمان نمای دیجیتال، خرید و اجاره مجموعه آسمان نمای سیار می توانید با شماره ۰۹۳۶۲۸۳۵۰۹۵، آقای امیدوند تماس حاصل فرمایید.

آسمان نمای شباهنگ

ایمیل

اینستاگرام

تلگرام