کارگاه هواپیما مدل

در این سال ها استقبال دانش آموزان در زمینه علوم هوا و فضا رو به رشد بوده است. در این بین موسسات آموزشی هم برای افزایش سطح آگاهی و پرورش استعدادهای دانش آموزان اقدام به برگزاری کلاس ها و کارگاه های زیادی نموده اند.

0106

بیشتر بخوانید:

کارگاه هواپیما موتور کشی

کلاس آزمایش های مهیج

کارگاه راکت آبی

برگزاری کارگاه هواپیما مدل و گلایدر

در این کارگاه دانش آموزان طی جلسات پیش رو با مفاهیم کلیدی پروژه، نحوه پرواز، نقشه انواع هواپیما مدل و گلایدر و ابزار مورد نیاز برای ساخت آن آشنا می شوند. آن ها پس از آشنایی با مفاهیم و روابط کلی در مورد نیروهای وارد بر جسم پرنده، چگونگی پرواز، شکل و ساختار کلی، نقشه ها و خواندن نقشه، به کمک مربیان در طی جلسات به ساخت هواپیما مدل و گلایدر می پردازند.

وسایل مورد نیاز برای این کارگاه:

نقشه، چوب بالسا یا فوم (بسته به نوع جنس هواپیما)، موتور، باتری و شارژر، چرخ ها، چسب، خط کش ، سمباده، خودکار، سوزن، کاور بالسا و …

تعداد جلسات کارگاه هواپیما مدل و گلایدر ۶ جلسه است و این کارگاه شامل آموزش و ساخت هواپیما مدل در ابعاد متوسط و کوچک، اهدای تجهیزات ساخته شده به فراگیران و برگزاری مسابقه در انتهای کارگاه است.

موسسه علمی آموزشی شباهنگ نیز با هدف اعتلای هر چه بیشتر آموزش و پرورش و رشد خلاقیت، با برگزاری انواع کلاس ها، سعی دارد در زمینه افزایش سطح آگاهی و پررش استعدادها و خلاقیت دانش آموزان در زمینه های مختلف فعالیت داشته باشد. این گروه با برگزاری کلاس ها و کارگاه های مختلف از جمله آسمان نمای متحرک دیجیتال، کارگاه های پزشک کوچک، کلاس های نجوم، کلاس های خلاقیت و پرورش رشد فکری، ساخت راکت آبی، کارگاه ساخت اسلایم و کلاس های رباتیک، کارگاه های ساخت هواپیما موتورکشی و هواپیما مدل، کارگاه های تفریحی از جمله پخت پنکیک، کاسه شکلاتی و … توانسته به تجربه خوبی در زمینه آموزش به دانش آموزان برسد و قدم های مثبت و رو به رشدی را بردارد.

شباهنگ این افتخار را دارد که در برگزاری انواع مختلفی از کلاس ها و کارگاه های علمی، آموزشی و تفریحی با مدارس و مراکز آموزشی و پژوهشی همکاری داشته باشد.

اینستاگرام :   Shabahang.planetarium

تلگرام :          shabahang_planetarium@

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.