کارگاه پزشک کوچک در مجتمع سانا

برگزاری کارگاه پزشک کوچک در فروشگاه ماتی لوس واقع در مجمتع تجاری سانا قیطریه

با گروه شباهنگ به مجتمع تجاری سانا می رویم. هدفمان برگزاری کارگاهی آموزشی و جذاب در فروشگاه ماتی لوس است. کارگاهی با مشارکت بچه ها برای آشنایی آن ها با علم پزشکی و پاسخگویی به سوالات بی اندازه آن ها در زمینه زیست انسان و جانوران. این کارگاه با استقبال خوب بچه ها در فروشگاه ماتی لوس واقع در مجتمع تجاری سانا روبرو شد.

با استفاده از چادر آسمان نمای سیار و مولاژهایی از قسمت های مختلف بدن، به بیان عجایب و شگفتی های بدن انسان و جانوران پرداختیم. بچه ها با ورود به چادر گنبدی شکل آسمان نما، گویی به دنیای پر از عجایب بدن انسان وارد شده اند. در کنار چادر آسمان نما، از مولاژها هم استفاده کردیم تا آن ها به درک بهتری از آناتومی بدن انسان برسند. بچه ها با مولکول ها و ساختار آن ها، بیماری ها، سیستم ایمنی ، مغز و قلب آشنا شدند و به تماشای تشریح نشستند.

کارگاه پزشک کوچک توانست با شورو هیجان و مشارکت بچه ها برگزار شود و آن ها را بیشتر و بیشتر نسبت به علوم کنجکاو کند تا به دنبال پرسش و پاسخ بر آمده و در زمینه پرورش استعدادها و خلاقیت خود تلاش کنند. کودکانی که در آینده نه چندان دور روزی متخصصان کشورمان خواهند بود، بنابراین توجه به نحوه آموزش و فراگیری آن ها و سوق دادن توانایی هایشان به سمت استعدادهایی که دارند، بیش از پیش لازم و ضروری به نظر می رسد.

 

بیشتر بخوانید:                                                                                                                                                                                                          ماتی لوس2

کارگاه هواپیما موتور کشی

کارگاه ساخت اسلایم

آزمایش های مهیج

 

 

 

موسسه علمی آموزشی شباهنگ با هدف اعتلای هر چه بیشتر آموزش و پرورش و رشد خلاقیت، با برگزاری انواع کلاس ها، سعی دارد در زمینه افزایش سطح آگاهی و پررش استعدادها و خلاقیت دانش آموزان در زمینه های مختلف فعالیت داشته باشد. این گروه با برگزاری کلاس ها و کارگاه های مختلف از جمله آسمان نمای متحرک دیجیتال، کارگاه های پزشک کوچک، کلاس های نجوم، کلاس های خلاقیت و پرورش رشد فکری، ساخت هواپیما مدل، ساخت راکت آبی و کلاس های رباتیک، کارگاه های تفریحی از جمله پخت پنکیک، کاسه شکلاتی و … توانسته به تجربه خوبی در زمینه آموزش به دانش آموزان برسد و قدم های مثبت و رو به رشدی را بردارد.

شباهنگ این افتخار را دارد که در برگزاری انواع مختلفی از کلاس ها و کارگاه های علمی، آموزشی و تفریحی با مدارس و مراکز آموزشی و پژوهشی همکاری داشته باشد.

اینستاگرام :   Shabahang.planetarium

تلگرام :          shabahang_planetarium@

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.