کلاس خلاقیت

لزوم توجه به خلاقیت ها و استعدادهای کودکان

کودکی زمان آغاز تاثیر پذیری است. نقطه ای است که باید بستر آموزش و پرورش و رشد خلاقیت برایش فراهم باشد تا فردای جامعه را بهتر و پویاتر بسازد. اما چگونه می توان این بستر را فراهم ساخت؟ این امر محقق نمی شود مگر آن که کودک، استعدادها و توانایی هایش را شناخته و نسبت به رشد و پرورش آن ها گام برداریم. دغدغه بسیاری از خانواده ها این است که خلاقیت کودکان خود را افزایش دهند. برای این کار و رسیدن به شناخت درستی از کودک باید بستر و زمینه مناسب فراهم شود.

مدارس به عنوان سردمدار آموزش و پرورش، به تنهایی نمی توانند به این مهم دست یابند. در کنار مدارس، موسسات آموزشی نیز باید فعالیت داشته باشند تا هدف اصلی که همانا رشد و پرورش استعداد و خلاقیت در کودکان است هر چه بیشتر محقق شود.

کلاس پرورش فکری و خلاقیت

این کلاس در رابطه با پرورش خلاقیت فکری دانش آموزان بوده و مباحث آن عبارتند از بازی فکری،خلاقیت ریاضی،اوریگامی و … . هدف از این کلاس پرورش و رشد قدرت خلاقیت کودکان، حل مسائل ریاضی به صورت خلاقانه و بازی های فکری و اوریگامی (هنر کاغذ و تا) در راستای افزایش قدرت خلاقیت آنان است.

تعدادجلسات: ۶ جلسه

خلاقیت

موسسه علمی آموزشی شباهنگ نیز با هدف اعتلای هر چه بیشتر آموزش و پرورش و رشد خلاقیت، با برگزاری انواع کلاس ها، سعی دارد در زمینه افزایش سطح آگاهی و پررش استعدادها و خلاقیت دانش آموزان در زمینه های مختلف فعالیت داشته باشد. این گروه با برگزاری کلاس ها و کارگاه های مختلف از جمله آسمان نمای متحرک دیجیتال، کارگاه های پزشک کوچک، کلاس های نجوم، کارگاه های رباتیک، ساخت هواپیما، ساخت راکت، کارگاه ساخت اسلایم و کلاس های رباتیک، کارگاه های ساخت هواپیما موتورکشی و هواپیما مدل، کارگاه ای تفریحی از جمله پخت پنکیک، کاسه شکلاتی و … توانسته به تجربه خوبی در زمینه آموزش به دانش آموزان برسد و قدم های مثبت و رو به رشدی را بردارد.

گروه علمی آموزشی شباهنگ به عنوان یک گروه جوان ولی مجرب، وظیفه و رسالت خود می داند تا برای اعتلای آموزش و پرورش سرزمینمان گام بردارد. به طوری که توانسته به عنوان یک گروه کارآفرین شناخته شود. شباهنگ این افتخار را دارد که در برگزاری انواع مختلفی از کلاس ها و کارگاه های علمی، آموزشی و تفریحی با مدارس و مراکز آموزشی و پژوهشی همکاری داشته باشد.

اینستاگرام :   Shabahang.planetarium

تلگرام :          shabahang_planetarium@

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.