خرید آسمان نما

معرفی آسمان نما

قبل از پرداختن به اینکه آسمان نما چیست و کاربرد آسمان نما یا افلاک نما درچه زمینه هایی است، بهتر است کمی از اهمیت موضوع آموزش سخن بگوییم. بحث آموزش و یادگیری، پایه شکل گیری هر تمدن و پیشرفت هر کشوری محسوب می شود. بنابراین لزوم پرداختن به آموزش کودکان و نوجوانان در عصر حاضر بیش از هر چیزی نمایان است و همزمان با پیشرفت روز به روز تکنولوژی باید به دنبال وسایل آموزشی و کمک آموزشی بود که بتوان به کمک آن ها آموزش را تسریع و تسهیل کرد.

همانطور که می دانید بهترین وسیله کمک آموزشی که امروزه از آن برای آموزش هرچه بهتر علوم پایه استفاده می شود، آسمان نما است. با استفاده از آسمان نما می‌توان علوم پایه نظیر نجوم و زیست را با شبیه سازی به صورت کارآمدتر آموزش داد. آسمان نما (افلاک نما یا پلنتاریوم، planetarium) با شبیه سازی آسمان، تصاویر خیره‌ کننده آن را به صورت ۳ بعدی برای مخاطبان نمایش می دهد. بدین طریق با استفاده از نرم افزار آسمان نما تصویری از موقعیت و حرکت ستارگان، سیارات، پدیده های آسمان، نظم و شگفتی های آفرینش را به نمایش می گذارد.

به عبارت دیگر آسمان نما خلاقیت انسان را در شبیه سازی به خصوص شبیه سازی آسمان و پدیده های کیهانی به نمایش گذاشته و اسرار کیهان را به صورت ملموس بازگو می کند. آسمان نما تئاتری عمومی در زمینه آموزش نجوم و علوم دیگر است و به طور سنتی با سقف گنبدی شکلی ساخته شده‌ است که روی آن، تصاویر ستاره‌ها، سیارات و دیگر اشیا سماوی نمایش داده می‌شوند.

کاربرد این دستگاه تنها برای علم نجوم و معرفی کیهان و ستارگان نیست، بلکه به صورت بسیار با کیفیت و زیبا می توان از آن برای شبیه سازی سایر علوم نیز استفاده کرد، نظیر علم زیست و آناتومی بدن انسان یا زمین شناسی و آشنایی با دنیای میلیون ها سال پیش دایناسورها.

در این میان آسمان نمای دیجیتالی یکی از پیشرفته ترین مدل های موجود آسمان نما در جهان است که گروه نجومی شباهنگ نیز با طراحی و ساخت دستگاه آسمان نمای دیجیتال، اقدام به برپا کردن چادر آسمان نما در مدارس و مراکز آموزشی و پژوهشی و آموزش علم نجوم به صورت سه بعدی در تمامی شهرهای ایران,اعطای نمایندگی و فروش آسمان نما به تمامی کشور کرده است. آنچه که شباهنگ را از دیگر موسسات مشابه متمایز می کند، عرصه های مختلفی است که وارد شده و توانسته ضمن کسب تجاربی عالی در زمینه های مختلف آموزشی و کمک آموزشی، به عنوان یک کارآفرین برتر سربلند بیرون آید. به طوری که فقط معطوف به علم نجوم نبوده و به دنبال گسترش فعالیت خود، اقدام به ارائه و آموزش سایر علوم دیگر همچون زیست شناسی و آناتومی بدن نیز کرده است.

آسمان نما

افتخار ایرانی، کیفیت جهانی

امروزه نمونه های زیادی از دستگاه شبیه ساز آسمان یا آسمان نما با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شود و شما با انبوهی از تبلیغات برای خرید و فروش آسمان نمای دیجیتال مواجه می شوید.

مجموعه شباهنگ در کنار نمونه های قبلی خود، موفق به طراحی، ساخت و تولید نمونه جدیدی از دستگاه شبیه ساز آسمان نما (دستگاه آسمان نمای دیجیتال) شده است. این دستگاه به عنوان ابزار تکنولوژی آموزشی در وزارت آموزش و پرورش به ثبت رسیده و دارای سند ثبت اختراع است. دستگاه آسمان نمای دیجیتال شباهنگ در مدل های متفاوت به صورت ایستاده، خوابیده، مناسب برای آسمان نمای متحرک، ثابت و با کیفیت های متفاوت به فروش می رسد.

_MG_7813

اندیشمندان جوان شباهنگ در این عرصه قدم های خوبی برداشته و آماده عرضه و فروش دستگاه آسمان نمای دیجیتال و یا اجاره آن به علاقه مندان و کارآفرینان در سراسر کشور هستند.شما می توانید با خرید آسمان نمای متحرک دیجیتال در شهر خود علاوه بر کمک به گسترش گیتا شناسی، نجوم و زیست شناسی، با کارآفرینی و اشتغال زایی تعداد زیادی از مدرسین و کارشناسان علوم پایه را با خود همراه کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال درمورد آسمان نما یا خرید آن با ما تماس بگیرید.