کلاس نجوم

آشنایی با نجوم، منظومه شمسی، صورت های فلکی، شکل گیری ستارگان، اسرار خورشید، فضا و فضانوردان، جهان های موازی، موجودات فضایی و غیره همیشه برای بشر جالب و هیجان انگیز بوده است. به طوری که واقعیات در این زمینه همواره با مجموعه ای از خرافات و افسانه آمیخته شده است. امروزه با توجه به پیشرفت علوم هوا و فضا و تلاش انسان برای آگاهی از اسرار کیهان، استقبال از رشته های مرتبط در این زمینه را در میان مردم افزایش داده است.

اما رسیدن به هر هدفی نیازمند آشنایی با مراحل طی کردن و رسیدن به آن است. تحصیل در زمینه نجوم یا رشته های مرتبط با آن نیز آموزش هایی را می طلبد و چه بهتر که از کودکی فرا گرفته شود. آشنایی کودکان و دانش آموزان با مباحث نجوم و فیزیک و اختر فیزیک، باعث پی بردن خانواده ها به استعداد کودکانشان در این زمینه شده و قطعا در آینده شغلی آن ها نیز تاثیرگذار خواهد بود. چرا که قرار نیست همه مهندس، پزشک یا معلم شوند. دنیا در این عصر به دانشمندان و ستاره شناسان و فضانوردان نیز بسیار زیاد نیاز دارد.

کلاس و کارگاه ویژه نجوم

اسلایمم5555

تعداد جلسات : ۸ جلسه

در این کلاس هدف آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان و کودکان با مباحث مرتبط با نجوم است. این کلاس شامل آموزش نجوم درون آسمان نمای متحرک دیجیتال، آموزش عملی کار با تلسکوپ و رصد در روز و شب، آموزش در کلاس به صورت تئوری در رابطه با صورت های فلکی و اجرام آسمانی، آشنایی با سیستم فضانوردی ناسا و مراحل آماده سازی فضانوردان است.

داخل چادر                                           تلسکوپ

⇑ نمای داخل آسمان نما ⇑                                                                       ⇑ رصد خورشید ⇑

موسسه علمی آموزشی شباهنگ نیز با هدف اعتلای هر چه بیشتر آموزش و پرورش و رشد خلاقیت، با برگزاری انواع کلاس ها، سعی دارد در زمینه افزایش سطح آگاهی و پررش استعدادها و خلاقیت دانش آموزان در زمینه های مختلف فعالیت داشته باشد. این گروه با برگزاری کلاس ها و کارگاه های مختلف از جمله آسمان نمای متحرک دیجیتال، کارگاه های پزشک کوچک، کلاس های نجوم، ساخت هواپیما، ساخت راکت، کارگاه ساخت اسلایم و کلاس های رباتیک، کارگاه های ساخت هواپیما موتورکشی، کارگاه ای تفریحی از جمله پخت پنکیک، کاسه شکلاتی و … توانسته به تجربه خوبی در زمینه آموزش به دانش آموزان برسد و قدم های مثبت و رو به رشدی را بردارد.

گروه علمی آموزشی شباهنگ به عنوان یک گروه جوان ولی مجرب، وظیفه و رسالت خود می داند تا برای اعتلای آموزش و پرورش سرزمینمان گام بردارد. به طوری که توانسته به عنوان یک گروه کارآفرین شناخته شود. شباهنگ این افتخار را دارد که در برگزاری انواع مختلفی از کلاس ها و کارگاه های علمی، آموزشی و تفریحی با مدارس و مراکز آموزشی و پژوهشی همکاری داشته باشد.

اینستاگرام :   Shabahang.planetarium

تلگرام :          shabahang_planetarium@

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. جراحی سنگ کلیه می گوید

    اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه
    راهنماییم کنید؟

    1. mrx می گوید

      با سلام. دنبال چه لینکی هستید؟ برای سوالات خودتون راجع به کلاسهای ما با شماره ۰۹۱۹۷۶۸۲۸۱۰ تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.